מצבות פלדמן
 
 
 
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3228210
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
מצבות פלדמן הוא עסק משפחתי שהוקם לפני יותר מ-20 שנה. ניהול העסק עובר מדור לדור, וכך גם רזי המקצוע הייחודי: תכנון, עיצוב וייצור מצבות אבן ושיש. העסק הוא קבלן מורשה של חברה קדישא, ולאורך השנים נתן מענה ללקוחות מכל רחבי הארץ.
 
 
 

מצבה בהתאמה אישית

 
העסק מתמחה בייצור מצבות המותאמות לדרישת הלקוח. כך תוכלו לכבד את יקירכם עם מצבה בהזמנה אישית, שתוכננה ועוצבה במיוחד בשבילו. באפשרותכם לעיין בקטלוג של מצבות פלדמן, להתרשם מתוצרים שנעשו בעבר ולבחור מתוכם. ההתאמה האישית יכולה לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים: מבנה המצבה, שילוב חומרי הגלם (שיש, אבן ומתכת), עיצוב האותיות, בחירת הנוסח והכיתוב, תוספת פיסול ייחודי וכדומה. הפתרונות כוללים גם פלטות לכוכים עבור קברים בקומות.
 

חידוש מצבות ואנדרטאות

 
במרוצת השנים, ובשל תנאי מזג האוויר, מצבות ואנדרטאות נוטות להתבלות ולאבד את עיצובן המיוחד. מתוך כבוד לנפטרים, ניתן לחצוב מחדש אותיות מטושטשות, להתקין רכיבי שיש או מתכת שנסדקו או נשברו וכדומה.
 

ליווי אישי ומשפחתי

 
כלקוחות של מצבות פלדמן, אתם לא לבד. נציגי המשפחה ילוו אתכם באופן אישי לאורך התהליך הרגיש – החל מפגישת הייעוץ הראשונה ועד שהמצבה עומדת בשלמותה לשביעות רצונכם. יתרה מזאת, התשלום מתבצע בגמר העבודה בלבד ורק אם התוצר הסופי מניח את דעתכם.

צוות מצבות פלדמן עומד לרשותכם. לקבלת ייעוץ ראשוני והצעת מחיר, חייגו 072-3228210 או השאירו פרטים באתר ותיענו בהקדם.